Przeprowadzki Warszawa - szybki kontakt Przeprowadzki - zamówienie - skorzystaj z opcji Szybki kontakt w celu wyceny przeprowadzki ekspresowo. Przeprowadzki Warszawa - to my zadzwonimy do Ciebie!

info@greym.com.pl            

Przeprowadzki - okazje

Przeprowadzki Holandia

 

Firmowe i prywatne.

Dobre ceny.

Tani transport Holandia.

 

zamów/zapytaj

Przesyłki Belgia

Specjalna cena

na

przesyłki do Belgii

zapytaj o cenę

Przeprowadzki Warszawa Kraków

Regularne kursy

na trasie

Warszawa - Kraków

zamów

Kartony

karton_sredni.jpg

Przeprowadzki biur Warszawa

Od lat wykonujemy przeprowadzki wewnętrzne w firmach oraz przeprowadzki firm związane ze zmianą lokalizacji i wiemy "z czym to się je". Zapewniamy w ramach usługi:

  • przenoszenie mienia
  • pakowanie segregatorów i dokumentacji
  • fachowy demontaż/montaż mebli
  • inne drobne prace montażowe.

Zapewniamy kartony do archiwizowania dokumentów, na życzenie również pojemniki plombowane na  materiały poufne. Pracujemy o dogodnej porze, nawet w nocy, tak, żeby nie zakłócać działania firmy. Nasi pracownicy posiadają niezbędne doświadczenie, działają sprawnie i są dyskretni.

 

Na terenie Warszawy oferujemy w ramach abonamentu obsługę wewnętrzną firm. Zakres prac obejmuje wszystko, co jest związane z relokacją mienia, aranżacją wnętrza biura, demontażem/montażem, pakowaniem archiwów oraz innymi pracami wykonywanymi na terenie biura. Działamy głównie na terenie biurowców w centrum Warszawy. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

 

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani przeprowadzką biura lub interesuje Was stała współpraca w zakresie obsługi wewnętrznej biura zapraszamy do skorzystania z formularza zamówienia lub szybkiego kontaktu, w celu poznania szczegółów naszej oferty. Działamy ekspresowo!

 

Valid XHTML 1.0 Transitional CSS ist valide!


Przeprowadzki, magazynowanie - zapytaj online Zapytaj online


Lub napisz

info@greym.com.pl