Magazynowanie. Przechowalnia mebli.

Przechowalnia mebli

Magazynowanieprzechowywanie mebli jest jedną z usług, które oferujemy. Magazyny, w których przechowujemy Państwa mienie są monitorowane 24 godziny na dobę. Oferujemy usługę magazynowania na dowolny okres czasu – już od tygodnia.

Przechowalnia rzeczy to najlepszy sposób na zaoszczędzenie miejsca w mieszkaniu.

 

 

Co można oddać do nas na przechowanie? W naszej przechowalni rzeczy można przechować praktycznie wszystko, z czego Państwo nie zamierzają korzystać przez jakiś czas, a co zajmuje tak potrzebne w mieszkaniu lub garażu miejsce. Mogą to być na przykład meble ogrodowe, z którymi nie ma co zrobić, gdy nastają jesienne chłody. Zamiast stać i niszczeć na zewnątrz pod śniegiem, moga spokojnie przezimować u nas. Rowery i letni sprzęt rekreacyjny również możemy dla Państwa przechować. Latem, kiedy skończą się wyjazdy narciarskie niepotrzebny jest sprzęt narciarski, który zajmuje trochę miejsca i jest niewygodny do przechowywania w mieszkaniu. Odzież letnia niepotrzebna jest podczas zimy, a zimowa latem, ją również możemy dla Państwa przechować.

 

Kiedy przechowalnia mebli może się przydać?

  • zmieniasz mieszkanie, a nowe nie jest jeszcze gotowe – oddaj meble do przechowalni
  • potrzebujesz więcej przestrzeni w domu – oddaj do przechowania rzeczy, których w tej chwili nie potrzebujesz
  • wyjeżdżasz do pracy za granicę – oddaj meble do przechowalni, aby zwolnić mieszkanie
  • latem – oddaj do magazynu narty, sanki i inny sprzęt zimowy
  • zimą przechowamy Twój letni sprzęt sportowy, przede wszystkim rowery
  • robisz remont domu lub mieszkania – bezpiecznie przechowamy Twoje meble

Przy przeprowadzce, bądź sprzedaży/zamianie mieszkań nie macie Państwo gdzie przetrzymać mebli, kartonów i innych sprzętów? Spokojnie. Przyjedziemy, zabezpieczymy je odpowiednio i przechowamy w naszym magazynie tak długo jak będzie trzeba, a później dostarczymy je do nowego lokalu. Cena transportu w przypadku magazynowania przez dłuższy czas jest naprawdę atrakcyjna.

Dostarczamy również wszelkie materiały do pakowania i zabezpieczania mebli. Dowozimy je na miejsce, a nasz konsultant zawsze służy Państwu pomocą i radą. Proszę skorzystać z Szybkiego KontaktuTO MY ZADZWONIMY DO PAŃSTWA.

Scroll to Top