Przeprowadzki biur Warszawa

Przeprowadzki biur Warszawa

Od lat wykonujemy przeprowadzki wewnętrzne w firmach oraz przeprowadzki firm związane ze zmianą lokalizacji i wiemy „z czym to się je”. Zapewniamy w ramach usługi:

  • przenoszenie mienia
  • pakowanie segregatorów i dokumentacji
  • fachowy demontaż/montaż mebli
  • inne drobne prace montażowe.

Zapewniamy kartony do archiwizowania dokumentów, na życzenie również pojemniki plombowane na  materiały poufne. Pracujemy o dogodnej porze, nawet w nocy, tak, żeby nie zakłócać działania firmy. Nasi pracownicy posiadają niezbędne doświadczenie, działają sprawnie i są dyskretni.

 

Na terenie Warszawy oferujemy w ramach abonamentu obsługę wewnętrzną firm. Zakres prac obejmuje wszystko, co jest związane z relokacją mienia, aranżacją wnętrza biura, demontażem/montażem, pakowaniem archiwów oraz innymi pracami wykonywanymi na terenie biura. Działamy głównie na terenie biurowców w centrum Warszawy. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

 

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani przeprowadzką biura lub interesuje Was stała współpraca w zakresie obsługi wewnętrznej biura zapraszamy do skorzystania z formularza zamówienia lub szybkiego kontaktu, w celu poznania szczegółów naszej oferty. Działamy ekspresowo!

Scroll to Top