Przeprowadzki

Przeprowadzki

Oferujemy kompleksową relokację mienia. Wykonujemy między innymi:

  • przeprowadzki firm, magazynów
  • przeprowadzki mieszkań, domów
  • przeprowadzki biur Warszawa

Obsługujemy osoby prywatne, firmy oraz instytucje państwowe. Do każdej usługi przeprowadzkowej podchodzimy indywidualnie. Staramy się zawsze dopasować rozwiązanie do konkretnych warunków. Godziny pracy dostosowujemy do wymagań klienta. Wykonujemy przeprowadzki w Warszawie, kraju oraz przeprowadzki międzynarodowe na terenie całej Unii Europejskiej.

Przeprowadzkami zajmujemy się kompleksowo. Dostarczamy wszystkie niezbędne materiały: różnego rodzaju kartony, folie zabezpieczające, taśmy itp. Oprócz zwykłego transportu mienia zajmiemy się utylizacją starych mebli i sprzętu AGD, więc nie musisz się martwić co z nimi zrobić.

Oferujemy również usługę magazynowania. Jeśli nie masz gdzie przechować swoich rzeczy, odbierzemy je od Ciebie, przechowamy, a później dostarczymy we wskazane miejsce.

Demontaż/montaż mebli jest jedną ze składowych usługi przeprowadzkowej dostarczanej przez naszą firmę.

Wybierz odpowiedni wariant przeprowadzki. U nas wszystko jest jasne i przejrzyste. Z pewnością nie zostaniesz zaskoczony jakimiś nieoczekiwanymi dodatkowymi opłatami.

Proponujemy przeprowadzki dostosowane dokładnie do Państwa potrzeb.

Przeprowadzki w trzech wariantach:

wariant ekonomiczny – 100PLN:

oddajemy do Państwa dyspozycji w pełni wyposażony i przygotowany do przeprowadzki pojazd z kierowcą. Załadunek i rozładunek leży w Państwa gestii. Bez limitu kilometrów w obrębie Warszawy. Koszt przeprowadzki zależy od czasu jej trwania. Cena dotyczy pierwszej godziny, każde następne pół godziny to dodatkowe 45PLN. W cenę wliczone jest wypożyczenie kartonów do przeprowadzki.

wariant midi – 300PLN:

macie Państwo do dyspozycji w pełni wyposażony i przygotowany do przeprowadzki pojazd wraz z kierowcą i pomocnikiem. Kierowca i pomocnik są do dyspozycji jeśli chodzi o załadunek i rozładunek, demontaż i montaż mebli, pakowanie, zabezpieczanie mienia. Bez limitu kilometrów w obrębie Warszawy. Cena dotyczy pierwszych dwóch godzin. Każde następne pół godziny trwania przeprowadzki to dodatkowe 50PLN. W cenę wliczone jest wypożyczenie kartonów do przeprowadzki.

wariant kompleksowy:

przy tej opcji wymagane są oględziny, podczas których ustalamy zakres czynności wchodzących w skład zamawianej usługi, odpowiednią ilość ludzi oraz wszystkie niezbędne do przeprowadzki materiały. Materiały są wliczone w cenę. Koszt usługi jest kalkulowany indywidualnie dla każdego klienta. Wycena przeprowadzki jest bezpłatna i do niczego Państwa nie zobowiązuje.

Przeprowadzki wykonywane przez firmę greym objęte są ubezpieczeniem w każdym momencie ich trwania. Dołącz do grona klientów zadowolonych ze swojej przeprowadzki – skorzystaj z naszych usług.

Scroll to Top