Przeprowadzki międzynarodowe

 

Wykonujemy od lat przeprowadzki międzynarodowe. Główne kierunki to Belgia, Holandia, Niemcy, Francja, Wielka Brytania. Doświadczenie minionych lat pozwala nam dostarczać naszym klientom usługi na najwyższym poziomie. Skorzystaj z naszych usług – zamów przeprowadzkę.

 

 

Co najmniej 1 raz w tygodniu jesteśmy w Belgii i w Holandii.

 

Korzystając z wolnych przestrzeni ładunkowych naszych pojazdów możesz znacznie obniżyć koszty międzynarodowej przeprowadzki – płacisz za transport w jedną stronę. Ta usługa daje oszczędności zarówno klientom jak i nam.

 

Aby skorzystać z taniej przeprowadzki międzynarodowej, prześlij nam odpowiednio wcześniej informacje na temat planowanej przeprowadzki, podając adresy oraz jak najwięcej szczegółów, co pomoże nam dokladnie wycenić koszt usługi.

 

Przeprowadzki międzynarodowe nie muszą być takie drogie. Aby poznać koszt przeprowadzki skorzystaj z formularza zamówienia z menu po lewej stronie.

 

Z nami przeprowadzka jest bezpieczna – posiadamy ubezpieczenie OCP, które pokrywa szkody powstałe podczas transportu. Ubezpieczone są również wszystkie wykonywane przez nas usługi w każdym momencie ich trwania.


 

Scroll to Top